Părerile cumpărătorilor despre Espressor DeLonghi ECAM-350.55.B Dinamica
Espressorul automat DE'LONGHI Dinamica ECAM 350.50.B este un aparat cu presiune de 15 bari, putere de 1450W și carafă pentru lapte cu sistem LatteCrema. Utilizatorii apreciază calitatea cafelei, ușurința în utilizare și designul atractiv în culoare neagră. Aparatul oferă posibilitatea de a prepara 5 tipuri de băuturi și include sistem automat de curățare. Este potrivit pentru uz casnic și oferă un raport bun calitate-preț.
Utilizatorii au apreciat:
- Sistem LatteCrema eficient pentru spuma de lapte
- Calitate bună a cafelei cu multe opțiuni de personalizare
- Ușor de utilizat cu interfață intuitivă
- Design atractiv și compact
- Carafă de lapte detașabilă care poate fi pusă în frigider
- Curățare automată a sistemului de lapte
- Meniu disponibil în limba română
- Raport bun calitate-preț
- Materiale de calitate
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Consumă multă apă pentru curățare automată
- Zgomotos pentru unii utilizatori
- Probleme de fiabilitate pentru unii utilizatori
- Necesită decalcifiere frecventă
- Calitatea cafelei poate varia în funcție de setări și boabe
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Inaltime maxima ceasca | 135 mm |
| Lungime cablu | 1750 mm |
| Greutate | 9.5 Kg |
| Inaltime | 429 mm |
| Adancime | 348 mm |
| Latime | 236 mm |
| Capacitate recipient reziduuri | 14 |
| Capacitate rezervor lapte | 0.6 l |
| Capacitate compartiment cafea | 300 g |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Putere | 1450 W |
| Culoare | Negru |
| Numar duze cafea | 2 |
| Trepte de macinare rasnita | 13 |
| Trepte temperatura | 4 |
| Accesorii incluse | Banda testare duritatea apa Decalcifiant 100 ml Filtru de apa Perie pentru curatare Duza apa calda Masura pentru dozarea cafelei premacinate |
| Material rasnita | Inox Metal |
| Functii | Oprire automata Avertizare sonora Curatare automata Tava de scurgere detasabila Sistem economisire energie electrica Sistem decalcifiere Setare temperatura Filtrarea apei Bautura personalizata Sistem LatteCrema Setare duritate apa Setare intensitate aroma |
| Material carcasa | Plastic |
| Tip display | LCD Touchscreen |
| Numar produse preparate | 10 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Cafea Espresso Cappuccino Latte macchiato Lapte cald Apa fierbinte Caffe Latte Flat white Long Doppio+ |
| Tip alimentare | Cafea macinata Cafea boabe |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Brand | DeLonghi |
Vezi pe eMAG »
