Părerile cumpărătorilor despre Espressor DeLonghi ECAM 12.121B
Espressorul automat De'Longhi Magnifica S ECAM 12.121.B este un aparat cu presiune de 15 bari, putere de 1450W și râșniță cu 13 setări. Utilizatorii apreciază calitatea cafelei, ușurința în utilizare și designul atractiv în culoare neagră. Aparatul oferă posibilitatea de a prepara 5 tipuri de băuturi și include sistem manual de spumare. Este potrivit pentru uz casnic și oferă un raport bun calitate-preț.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate bună a cafelei cu multe opțiuni de personalizare
- Ușor de utilizat și întreținut
- Râșniță cu 13 setări pentru control precis
- Design compact și atractiv
- Sistem manual eficient de spumare a laptelui
- Raport bun calitate-preț
- Posibilitatea de a utiliza și cafea pre-măcinată
- Fiabilitate bună pentru majoritatea utilizatorilor
- Încălzire rapidă
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Consumă multă apă pentru curățare automată
- Zgomotos în timpul funcționării
- Necesită decalcifiere frecventă
- Probleme de fiabilitate pentru unii utilizatori
- Tava de scurgere se umple rapid
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | DeLonghi |
| Tip | Automat |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Cafea macinata Cafea boabe |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Cafea Espresso Spuma de lapte 2 x Espresso |
| Numar produse preparate | 5 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 2 |
| Culoare | Negru |
| Material carcasa | Plastic |
| Putere | 1450 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 l |
| Capacitate compartiment cafea | 250 g |
Mai multe detalii »
