Părerile cumpărătorilor despre Espressor Krups EA811010
Espressorul automat Krups Picto Arabica EA811010 este un model compact cu rezervor de 1.7L și presiune de 15 bari. Utilizatorii apreciază sistemul Krups Quattro Force, râșnița cu 3 nivele și cele 3 trepte de temperatură. Dispune de duză de abur pentru cappuccino și rezervor detașabil pentru apă. Este potrivit pentru cei care doresc un espressor automat la un preț accesibil. Deși poate avea probleme cu programul de curățare și senzorul de zaț, reprezintă o opțiune bună pentru uz casnic.
Utilizatorii au apreciat:
- Sistem Krups Quattro Force pentru extracție optimă
- Râșniță integrată cu 3 nivele de măcinare
- 3 trepte de temperatură pentru personalizare
- Rezervor detașabil pentru apă de 1.7L
- Duză de abur pentru cappuccino
- Design compact și atractiv
- Fabricat în Franța
- Ușor de utilizat
- Prepară cafea rapid
- Raport calitate-preț bun
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Probleme cu programul de curățare CLEAN
- Senzorul de zaț se activează prea des
- Zgomotos în timpul râșnirii
- Nu are manual în limba română
- Probleme de fiabilitate după perioada de garanție
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Capacitate rezervor apa | 1.7 l |
| Inaltime maxima ceasca | 10.5 cm |
| Capacitate compartiment cafea | 260 g |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Putere | 1450 W |
| Material rasnita | Metal |
| Trepte de macinare rasnita | 3 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Accesorii incluse | Rasnita Tava detasabila Rezervor detasabil apa Suport pentru cesti |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Culoare | Negru |
| Numar produse preparate | 3 |
| Numar duze cafea | 2 |
| Material carcasa | Plastic |
| Functii | Indicator luminos Sistem decalcifiere Setare temperatura Setare cantitate cafea Setare grad macinare Inaltime ajustabila a duzei de cafea Rasnita |
| Tip bautura | Cafea Espresso Espresso intenso |
| Utilizare | Rezidential |
| Brand | Krups |
| Tip | Automat |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Cafea boabe |
Vezi oferta »
