Părerile cumpărătorilor despre Espressor Philips EP2333/40
Espressorul automat Philips seria 2300 EP2333/40 are sistem LatteGO, 4 tipuri de băuturi și ecran tactil intuitiv. Include tehnologie SilentBrew, aplicație HomeID și râșniță ceramică. Designul negru/alb este considerat elegant. Utilizatorii apreciază ușurința în utilizare și curățare, calitatea cafelei și designul atractiv. Unii menționează că este zgomotos și că au întâmpinat probleme cu scurgerea apei.
Utilizatorii au apreciat:
- Ușor de folosit și curățat
- Recipientul pentru lapte se detașează ușor
- Cafea de calitate bună
- Design elegant alb/negru
- Sistem LatteGO eficient
- Ecran tactil intuitiv
- Piesele se curăță în mașina de spălat vase
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Zgomotos la măcinarea cafelei
- Probleme cu scurgerea apei la unele modele
- Nu permite selectarea cantității de lapte pentru cappuccino
- Gradațiile de pe carafa pentru lapte greu vizibile
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Greutate | 8 Kg |
| Lungime cablu | 100 cm |
| Inaltime | 433 mm |
| Capacitate rezervor lapte | 0.26 l |
| Capacitate recipient reziduuri | 12 |
| Latime | 246 mm |
| Adancime | 371 mm |
| Putere | 1500 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 l |
| Capacitate compartiment cafea | 275 g |
| Functii | Curatare automata Setare temperatura Setare cantitate cafea Setare intensitate aroma |
| Accesorii incluse | Lingura de masurare Filtru AquaClean Banda testare duritatea apa Recipient lapte |
| Material rasnita | Ceramica |
| Trepte temperatura | 3 |
| Tip bautura | Cafea Espresso Cappuccino Apa fierbinte |
| Trepte de macinare rasnita | 12 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Tip display | Touchscreen |
| Numar produse preparate | 4 |
| Culoare | Negru Alb |
| Numar duze cafea | 2 |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Cafea macinata Cafea boabe |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Brand | Philips |
Prețul pe eMAG »
