| Specificații | |
| Lungime cablu | 2 m |
| Debit abur (g/min) | 50 |
| Debit jet abur (g/min) | 250 |
| Capacitate recipient apa | 300 ml |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Fier de calcat |
| Functii | Sistem Anti-picurare Auto-curatare Oprire automata |
| Putere | 2800 W |
| Tehnologie | SteamGlide Elite |
| Culoare | Verde |
| Continut pachet | 1 x Fier de calcat |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip | Orizontal |
| Brand | Philips |
Vezi oferta »
