| Specificații | |
| Lungime furtun | 1.6 m |
| Lungime cablu | 1.6 m |
| Debit jet abur (g/min) | 270 |
| Debit abur (g/min) | 120 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Presiune maxima | 5.3 bar |
| Capacitate recipient apa | 1.4 l |
| Tip produs | Statie de calcat |
| Tip | Orizontal |
| Utilizare | Rezidential |
| Functii | Sistem Anti-picurare Anticalcar Oprire automata Mod Eco |
| Continut pachet | 1 x Manual de utilizare 1 x Statie de calcat |
| Putere | 2200 W |
| Culoare | Alb Albastru |
| Tehnologie | Calc Clear Xpress Glide |
| Brand | Tefal |
Verifică stocul pe eMAG »
