Părerile cumpărătorilor despre Frigider ARCTIC AD54280+
Frigiderul Arctic AD54280+ oferă un echilibru bun între performanță și preț. Clienții apreciază designul compact, silențiozitatea și eficiența. Deși materialele sunt considerate modeste, frigiderul își face treaba bine pentru uz casnic normal. Livrarea și ambalarea sunt de obicei impecabile. Este ideal pentru apartamente mici, cu un consum redus și o compartimentare simplă, dar eficientă.
Utilizatorii au apreciat:
- Design simplu și atractiv
- Funcționare silențioasă
- Consum redus de energie
- Livrare atentă și rapidă
- Compartimentare practică
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Materiale subțiri (tabla și chedere)
- Durabilitate limitată pe termen lung
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Greutate | 42 Kg |
| Adancime | 60 cm |
| Latime | 57.5 cm |
| Inaltime | 166.3 cm |
| Autonomie fara curent | 16 h |
| Consum anual energie | 235 kWh |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Functii | Termostat reglabil Picioare ajustabile |
| Numar compartimente | 1 |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Volum net congelator | 46 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Material rafturi | Sticla |
| Dozator apa | Nu |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua Tava pentru gheata |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Pentru oua |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Volum net frigider | 204 l |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar usi | 2 |
| Volum net total | 250 l |
| Sistem racire | Static |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Culoare | Alb |
| Numar compresoare | 1 |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | ARCTIC |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
Prețul pe eMAG »
Produse similare la preț apropiat
1420 lei
+ 24%
Frigider cu doua usi Candy CDG1S514ES, doua usi, static, 211 litri, clasa E, control mecanic, silver
Prețul pe eMAG »
