Părerile cumpărătorilor despre Frigider ARCTIC AF125M40W
Frigiderul Arctic AF125M40W este un model compact cu o ușă, având o capacitate de 120 litri și clasa energetică E. Este potrivit pentru spații mici sau ca frigider secundar. Utilizatorii apreciază dimensiunile compacte și funcționarea silențioasă, dar unii au raportat probleme cu ușița congelatorului care nu se închide perfect, ducând la acumularea de gheață.
Utilizatorii au apreciat:
- Compact și potrivit pentru spații mici
- Silențios în funcționare
- Consum energetic redus
- Raport bun calitate-preț
- Bine compartimentat pentru dimensiunile sale
- Răcește eficient
- Garanție extinsă de 5 ani disponibilă
- Ușor de manevrat și întreținut
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Ușița congelatorului nu se închide perfect, formând gheață
- Tăvița de acumulare se deplasează din cauza vibrațiilor
- Bara de pe portiță este poziționată prost
- Spațiu interior limitat pentru alimente voluminoase
- Unele modele au probleme cu răcirea după câteva zile
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Adancime | 59 cm |
| Latime | 54 cm |
| Inaltime | 84 cm |
| Clasa climatica | SN-T |
| Autonomie fara curent | 10 h |
| Consum anual energie | 137 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 36 dB |
| Functii | Termostat ajustabil Usi reversibile Eco Fuzzy Garden Fresh Eco Led Mix zone XXL Bottle |
| Tehnologie | Safety Glass |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Capacitate de inghet / 24h | 2 Kg |
| Volum net congelator | 13 l |
| Numar compartimente | 1 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Accesorii incluse | Suport oua 1 x Tava pentru gheata Cutie pentru legume si fructe 3 rafturi racitor si 3 rafturi usa, ajustabile |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Volum net frigider | 101 l |
| Numar compresoare | 1 |
| Culoare | Alb |
| Volum total brut | 120 l |
| Sistem racire | Static |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Volum net total | 114 l |
| Numar usi | 1 |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Brand | ARCTIC |
| Greutate | 29 Kg |
Mai multe detalii »
