| Specificații | |
| Consum anual energie | 100 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua Tava pentru gheata |
| Material rafturi | Sticla |
| Dozator apa | Nu |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Volum net frigider | 197 l |
| Agent racire | R600A |
| Culoare | Alb |
| Sistem racire | Static |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Numar usi | 1 |
| Volum net total | 197 l |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Brand | Candy |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Inaltime | 1221 mm |
| Latime | 540 mm |
| Adancime | 545 mm |
| Greutate | 43.5 Kg |
Mai multe detalii »
