| Specificații | |
| Adancime | 44.8 cm |
| Latime | 47.5 cm |
| Inaltime | 84.2 cm |
| Consum anual energie | 107 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Dozator apa | Nu |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Tehnologie | Iluminare LED |
| Functii | Control mecanic |
| Material rafturi | Sticla |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Numar rafturi frigider | 2 |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Volum net frigider | 94 l |
| Sistem de racire No Frost | Frigider |
| Culoare | Alb |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Sistem racire | Static |
| Volum net total | 94 l |
| Numar usi | 1 |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | Heinner |
Prețul pe eMAG »
