Părerile cumpărătorilor despre Frigider Heinner HF-V135F+
Frigiderul cu o ușă Heinner HF-V135F+ are o capacitate de 135 litri și este clasificat în clasa energetică F. Dispune de iluminare LED și ușă reversibilă. Înălțimea sa este de 83.8 cm. Utilizatorii consideră că oferă un raport calitate-preț bun și funcționează corespunzător.
Utilizatorii au apreciat:
- Raport calitate-preț bun
- Funcționare corespunzătoare
- Ușă reversibilă pentru flexibilitate la amplasare
- Iluminare LED
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Dozator apa | Nu |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Inaltime | 83.8 cm |
| Adancime | 59.5 cm |
| Latime | 54 cm |
| Functii | Lumina LED |
| Material rafturi | Sticla |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Volum net frigider | 135 l |
| Numar rafturi frigider | 2 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum anual energie | 114 kWh |
| Numar usi | 1 |
| Sistem racire | Static |
| Culoare | Alb |
| Volum net total | 135 l |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Nivel zgomot | 41 dB |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Brand | Heinner |
| Tip incastrare | Standard |
Mai multe detalii »
