Părerile cumpărătorilor despre Frigider Side By Side LG GSJV71PZTE
Side by Side LG GSJV71PZTE este un frigider de 635 litri cu No Frost și dozator apă/gheață. Utilizatorii apreciază capacitatea mare a congelatorului și frigiderului, precum și dozatorul de cuburi și fulgi de gheață. Produsul are funcții precum Door Cooling și Total No Frost. Unii utilizatori menționează că pompa de apă este extrem de zgomotoasă și că au apărut fisuri în compartimentul de frigider după un an.
Utilizatorii au apreciat:
- Capacitate mare congelator/frigider
- Dozatorul de cuburi și fulgi de gheață funcționează bine
- Raport calitate/preț bun
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Pompa de apă extrem de zgomotoasă
- Unii utilizatori raportează fisuri în compartimentul de frigider după un an
- Calitate slabă a produsului conform unor utilizatori
- Service LG de slabă calitate
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Inaltime | 1790 mm |
| Greutate | 131 Kg |
| Adancime | 735 mm |
| Latime | 913 mm |
| Numar compartimente | 4 |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Volum net congelator | 219 l |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Culoare | Argintiu |
| Tehnologie | Door In Door DoorCooling+ Control Vocal Compresor Inverter Linear |
| Volum net frigider | 416 l |
| Consum anual energie | 350 kWh |
| Sistem racire | No Frost |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Nivel zgomot | 36 dB |
| Volum net total | 635 l |
| Functii | Iluminare cu LED Door in Door Alarma la usa Door Cooling+ Wifi LINEARCooling |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Dozator apa | Da |
| Numar usi | 2 |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | LG |
Mai multe detalii »
