Părerile cumpărătorilor despre Frigider TCL RF207TWE1
Frigiderul cu două uși TCL RF207TWE1 este un model cu capacitate de 207 litri, potrivit pentru gospodării de dimensiuni medii. Dispune de sertar Crisper pentru păstrarea legumelor și fructelor proaspete, rafturi ajustabile pentru organizare flexibilă și iluminare LED pentru vizibilitate optimă. Conform recenziilor, produsul corespunde descrierii și funcționează conform așteptărilor. Este apreciat pentru funcționalitate și conformitatea cu specificațiile tehnice.
Utilizatorii au apreciat:
- Conform cu descrierea produsului
- Funcționează fără probleme
- Dispune de sertar Crisper pentru legume și fructe
- Rafturi ajustabile pentru organizare flexibilă
- Iluminare LED pentru vizibilitate bună
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Greutate | 40 Kg |
| Adancime | 55 cm |
| Latime | 54.5 cm |
| Inaltime | 144 cm |
| Autonomie fara curent | 8 h |
| Clasa climatica | SN-N-ST |
| Consum anual energie | 172 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Functii | Iluminare LED Picioare ajustabile Rafturi ajustabile CrisperBox |
| Capacitate de inghet / 24h | 2 Kg |
| Numar compartimente | 2 |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Volum net congelator | 40 l |
| Material rafturi | Sticla |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Dozator apa | Nu |
| Compartimente speciale | Compartiment oua Raft pentru sticle Compartiment fructe & legume |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua Tava pentru gheata |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Volum net frigider | 167 l |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Culoare | Alb |
| Sistem racire | Static |
| Volum net total | 207 l |
| Numar usi | 2 |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Brand | TCL |
Vezi oferta »
