Părerile cumpărătorilor despre Frigider Toshiba GR-RT820PMJ-BS-1
Frigiderul Toshiba GR-RT820PMJ-BS-1 este un model cu două uși și capacitate impresionantă de 611 litri. Este apreciat pentru tehnologia NoFrost, compresorul inverter și funcția Icemaker. Cu înălțimea de 184 cm și finisaj inox, este un frigider mare și elegant, potrivit pentru familii numeroase. Deși există o singură recenzie critică, produsul oferă specificații tehnice avansate și capacitate generoasă.
Utilizatorii au apreciat:
- Capacitate foarte mare de 611 litri
- Tehnologie NoFrost eficientă
- Compresor inverter pentru eficiență energetică
- Foarte spațios
- Funcție Icemaker practică
- Tehnologie antibacteriană Ag+
- Silențios în funcționare
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Finisaje de calitate inferioară (mastic la lufturi)
- Plastice interioare fragile
- Autonomie redusă în caz de pană de curent (7-9 ore)
- Nu are touch control cum este specificat în descriere
- Preț considerat prea mare pentru calitatea oferită
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Greutate | 86 Kg |
| Adancime | 73 cm |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 184 cm |
| Clasa climatica | T |
| Consum anual energie | 316 kWh |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Volum net congelator | 165 l |
| Functii | Compresor Inverter Ice twist making Compartiment anti-bacterii (Ag+) |
| Dozator apa | Nu |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Volum net frigider | 446 l |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Culoare | Gri |
| Sistem racire | No Frost |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Volum net total | 611 ml |
| Numar usi | 2 |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | Toshiba |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
Vezi oferta »
