| Specificații | |
| Format | 3.5 " |
| Dimensiuni (W x D x H) | 147 x 101.85 x 26.1 mm |
| Greutate | 650 g |
| Interfata | SATA III |
| Buffer | 256 MB |
| Viteza de rotatie (rpm) | 7200 rpm |
| Capacitate | 12 TB |
| Brand | Seagate |
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Format | 3.5 " |
| Dimensiuni (W x D x H) | 147 x 101.85 x 26.1 mm |
| Greutate | 650 g |
| Interfata | SATA III |
| Buffer | 256 MB |
| Viteza de rotatie (rpm) | 7200 rpm |
| Capacitate | 12 TB |
| Brand | Seagate |