Părerile cumpărătorilor despre Hard Disk Seagate ST4000NT001
Hard disk Seagate IronWolf PRO 4TB pentru NAS, cu tehnologii AgileArray și senzori de vibrații. Este conceput pentru sarcini intensive 24x7, are buffer de 256MB și garanție 5 ani. Recenzia menționează viteze de transfer bune și funcționare silențioasă.
Utilizatorii au apreciat:
- Capacitate mare de 4TB
- Proiectat pentru NAS cu sarcini intensive 24x7
- Buffer de 256MB
- Tehnologie AgileArray pentru RAID
- Senzori de vibrații rotationale
- Garanție 5 ani
- Funcționare silențioasă
- Compatibil cu rack-uri externe USB 3.0
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Rata de transfer SATA | 6000 MB/s |
| Format | 3.5 " |
| Dimensiuni (W x D x H) | 101.85 x 146.99 x 26.11 mm |
| Greutate | 650 g |
| Capacitate | 4 TB |
| Viteza de rotatie (rpm) | 7200 rpm |
| Interfata | SATA III |
| Brand | Seagate |
Prețul pe eMAG »
