| Specificații | |
| Latime | 600 mm |
| Adancime | 340 mm |
| Numar motoare | 1 |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Trepte putere | 3 |
| Putere | 121 W |
| Nivel zgomot | 47 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 280 m³/h |
| Culoare | Nеgru |
| Numar filtre | 3 |
| Tip filtru | Filtru carbon |
| Material | Otel |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Design | Decorativa |
| Metoda de ventilare | Evacuare |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | Amica |
| Lungime cablu | 160 cm |
| Greutate | 9.98 Kg |
| Inaltime minima de instalare | 870 mm |
Mai multe detalii »
