| Specificații | |
| Eficienta fluid dinamic | Clasa B |
| Numar motoare | 1 |
| Eficienta energetica | Clasa energetica B dintr-o gama de la A+++ la F |
| Trepte putere | 3 |
| Nivel zgomot | 48 dB 58 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 416 m³/h |
| Culoare | Negru |
| Numar becuri | 2 |
| Tip lumina | LED |
| Material filtru | Metal |
| Material | Sticla termorezistenta |
| Tip filtru | Filtru lavabil |
| Design | Decorativa |
| Metoda de ventilare | Evacuare |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Brand | BOSCH |
| Eficienta iluminare | Clasa B |
| Eficienta filtrare grasime | Clasa C |
| Latime | 80 cm |
| Diametru burlan de aerisire | 15 cm |
Mai multe detalii »
