Părerile cumpărătorilor despre Hota Electrolux CFG516R
Hota incorporabila Electrolux CFG516R este apreciată pentru puterea excelentă de absorbție, reușind să elimine eficient mirosurile din bucătărie. Dispune de 4 nivele de putere și își reglează automat funcționarea în funcție de necesitate. Are un design discret care se încadrează perfect în mobilier. Deși este considerată puțin zgomotoasă la nivelul maxim de putere, utilizatorii consideră că este un preț mic pentru eficiența oferită. Conectivitatea cu plita este un avantaj apreciat.
Utilizatorii au apreciat:
- Trage foarte bine mirosurile
- Își reglează automat nivelele de putere după necesitate
- Design frumos și discret, se încadrează perfect în mobilă
- Conectivitate cu plita
- Performantă și eficientă
- Elimină complet mirosurile din casă
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Este puțin zgomotoasă, mai ales la ultimul nivel
- Nu are capac negru (se vede filtrul)
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Diametru burlan de aerisire | 150 mm |
| Adancime | 300 mm |
| Lungime cablu | 1.6 m |
| Latime | 540 mm |
| Consum anual energie | 96 kWh |
| Eficienta filtrare grasime | Clasa D |
| Eficienta iluminare | Clasa A |
| Eficienta fluid dinamic | Clasa D |
| Eficienta energetica | Clasa energetica C dintr-o gama de la A+++ la F |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Numar motoare | 1 |
| Trepte putere | 3 |
| Nivel zgomot | 60 dB |
| Debit minim de aer absorbit | 285 m³/h |
| Debit maxim de aer absorbit | 600 m³/h |
| Culoare | Negru |
| Functii | Iluminare Indicator inlocuire filtre |
| Numar becuri | 2 |
| Tip lumina | LED |
| Material filtru | Aluminiu |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Tip filtru | Filtru lavabil |
| Numar filtre | 1 |
| Metoda de ventilare | Recirculare |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Brand | Electrolux |
Prețul pe eMAG »
