Părerile cumpărătorilor despre Hota NobelTek NHO-CL60F49X
Hota NobelTek NHO-CL60F49X este un produs simplu, dar eficient pentru nevoile de bază. Utilizatorii apreciază puterea surprinzător de bună de absorbție, menționând că pe viteza maximă creează curent în bucătărie. Este ușor de montat și are filtre detașabile care se pot spăla. Iluminarea LED este considerată foarte bună. Principalul dezavantaj menționat este nivelul ridicat de zgomot, mai ales la viteze mari.
Utilizatorii au apreciat:
- Putere bună de absorbție
- Ușor de montat
- Filtre detașabile și lavabile
- Iluminare LED puternică
- Design simplu și plăcut
- Greutate redusă
- Include clapetă de sens
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Destul de zgomotoasă
- Design și funcționalitate de bază
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Latime incastrare | 140 mm |
| Latime | 597 mm |
| Greutate | 7 Kg |
| Adancime | 500 mm |
| Consum anual energie | 62 kWh |
| Eficienta filtrare grasime | Clasa C |
| Eficienta fluid dinamic | Clasa D |
| Eficienta iluminare | Clasa A |
| Eficienta energetica | Clasa energetica C dintr-o gama de la A+++ la F |
| Numar motoare | 1 |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 73 dB |
| Trepte putere | 3 |
| Debit maxim de aer absorbit | 400 m³/h |
| Material filtru | Aluminiu |
| Numar filtre | 2 |
| Culoare | Argintiu |
| Functii | Iluminare |
| Tip filtru | Filtru lavabil |
| Tip lumina | LED |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | Evacuare |
| Design | Conventionala |
| Utilizare | Rezidential |
| Brand | NobelTek |
| Tip incastrare | Standard |
Prețul pe eMAG »
