| Specificații | |
| Capacitate | 3 Ah |
| Voltaj iesire | 9 V |
| Interfata iesire | USB USB-C |
| Interfata intrare | Priza |
| Greutate | 0.238 Kg |
| Inaltime | 36.9 mm |
| Latime | 40 mm |
| Lungime | 70 mm |
| Material | Plastic Metal |
| Culoare | Negru |
| Functii | terasament |
| Continut pachet | 1 x Incarcator |
| Brand | Baseus |
| Tip produs | Incarcator Retea |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
Vezi pe eMAG »
