| Specificații | |
| Culoare | Iron |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | Cititor amprenta Kensigton Lock |
| Accesorii incluse | Adaptor 100W |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Rata refresh ecran 120Hz Cititor de amprente Baterie 4 celule - 76Wh DCI-P3 100% |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 322.79 x 228.12 x 17.9 mm |
| Tastatura numerica | Nu |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Wireless | 802.11 ax |
| Tehnologii audio | Acer Purified.Voice DTS X ULTRA |
| Porturi | 1 x Audio Out/Microfon 1 x USB 3.2 Type A Gen 2 1 x USB 3.2 Type A Gen 1 2 x Thunderbolt v4 1 x HDMI 2.1 |
| Cititor de carduri | Micro SD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
| Camera WEB | Full HD |
| Unitate optica | Nu |
| Tip memorie placa video | GDDR6 |
| Chipset video | nVidia GeForce RTX |
| Capacitate memorie video | 6144 MB |
| Model placa video | RTX 4050 |
| Tehnologii placa video | GeForce Experience Ray tracing Direct X12 nVidia DLSS |
| Tip placa video | Dedicata |
| Interfata SSD | PCI Express |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Tip memorie | LPDDR5 |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Rezolutie | 2880 x 1800 |
| Touchscreen | Nu |
| Finisaj display | Glare |
| Rata de refresh | 120 Hz |
| Tehnologie display | OLED |
| Cache | 18432 KB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel Iris Xe Graphics |
| Format display | 2.8K |
| Diagonala display | 14.5 inch |
| Numar nuclee | 12 |
| Frecventa Turbo Boost | 3.5 GHz 4.7 GHz |
| Arhitectura | Raptor Lake |
| Model procesor | 13500H |
| Tip procesor | i5 |
| Line-up | Swift |
| Producator procesor | Intel |
| Brand | Acer |
| Autonomie baterie | 15 h |
Verifică stocul pe eMAG »
