| Specificații | |
| Autonomie baterie | 14.25 h |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Tastatura antistropi Baterie 3 celule - 53Wh |
| Securitate | Security lock TPM 2.0 HP Sure Admin |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Dimensiuni (W x H x D) | 307.8 x 204.6 x 17.9 mm |
| Greutate | 1.35 Kg |
| Tastatura numerica | Nu |
| Sistem de operare | Windows 10 Pro |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Wireless | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | 1 x HDMI 1 x Audio Out/Microfon 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 2 x Thunderbolt v4 |
| Tehnologii audio | Bang & Olufsen |
| Producator difuzoare | Bang & Olufsen |
| Audio | Difuzoare stereo Microfon |
| Camera WEB | HD |
| Unitate optica | Nu |
| Chipset video | Intel UHD |
| Tip placa video | Integrata |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate memorie maxima suportata | 64 GB |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Sloturi ocupate | 1 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Touchscreen | Nu |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Luminozitate | 1000 nt |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | IPS |
| Diagonala display | 13.3 inch |
| Frecventa nominala | 2.8 GHz |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Cache | 12288 KB |
| Frecventa Turbo Boost | 4.7 GHz |
| Numar nuclee | 4 |
| Arhitectura | Tiger Lake |
| Model procesor | 1165G7 |
| Tip procesor | i7 |
| Accesorii incluse | Adaptor 65W |
| Producator procesor | Intel |
| Brand | HP |
| Line-up | EliteBook |
| Culoare | Argintiu |
| Material | Aluminiu |
Prețul pe eMAG »
