| Specificații | |
| Design | Convertibil |
| Culoare | Natural Silver |
| Caracteristici cheie | Camera web Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Accelerometru Giroscop eCompass Senzor termic IR |
| Securitate | TPM |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Dimensiuni (W x H x D) | 359 x 229 x 18.6 mm |
| Greutate | 1.78 Kg |
| Tastatura numerica | Nu |
| Sistem de operare | Windows 11 Home |
| Platforma producator | HP ENVY x360 |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Cititor de carduri | SD |
| Wireless | 802.11 ax 2x2 |
| Porturi | 2 x USB 3.1 1 x Audio Out/Microfon 2 x Thunderbolt v4 1 x HDMI 2.1 |
| Producator difuzoare | Bang & Olufsen |
| Tehnologii audio | HP Audio Boost Bang & Olufsen |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
| Camera WEB | HD |
| Tehnologii placa video | Direct X12 |
| Unitate optica | Nu |
| Chipset video | Intel Iris Xe |
| Tip placa video | Integrata |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Numar sloturi | 2 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Touchscreen | Da |
| Finisaj display | Anti-Reflective |
| Luminozitate | 400 nt |
| Tehnologie display | IPS |
| Format display | Full HD |
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Procesor grafic integrat | Intel Iris Xe Graphics |
| Accesorii incluse | Adaptor |
| Producator procesor | Intel |
| Numar nuclee | 12 |
| Frecventa Turbo Boost | 4.4 GHz |
| Cache | 12288 KB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Arhitectura | Alder Lake |
| Model procesor | 1240P |
| Tip procesor | i5 |
| Brand | HP |
| Line-up | Envy |
Mai multe detalii »
