| Specificații | |
| Platforma producator | OMEN by HP |
| Culoare | Negru |
| Caracteristici cheie | Camera web Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Senzor de lumina ambientala Anti-ghosting gaming keyboard Tastatura iluminata RGB Baterie 6 celule - 97Wh Display 100% sRGB |
| Securitate | TPM Camera Shutter |
| Autonomie baterie | 6.45 h |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Dimensiuni (W x H x D) | 356.5 x 269 x 19.9 mm |
| Greutate | 2.17 Kg |
| Tastatura numerica | Nu |
| Sistem de operare | Windows 11 Home |
| Retea | 10/100/1000 |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Producator difuzoare | Bang & Olufsen |
| Porturi | 2 x USB 3.1 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Microfon 2 x Thunderbolt v4 1 x HDMI 2.1 |
| Wireless | 802.11 ax 2x2 |
| Tehnologii audio | HP Audio Boost DTS:X Ultra |
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | Full HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
| Tip memorie placa video | GDDR6 |
| Model placa video | RTX 4070 |
| Capacitate memorie video | 8192 MB |
| Tehnologii placa video | VR Ready GeForce Experience Ray tracing Direct X12 nVidia DLSS |
| Chipset video | nVidia GeForce RTX |
| Tip placa video | Dedicata |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
| Capacitate SSD | 2 TB |
| Tip stocare | SSD |
| Frecventa | 4800 MHz |
| Sloturi ocupate | 2 |
| Numar sloturi | 2 |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate memorie | 32 GB |
| Rata de refresh | 240 Hz |
| Format display | WQXGA |
| Tehnologie display | IPS |
| Luminozitate | 400 nt |
| Finisaj display | Anti-Reflective |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 2560 x 1600 |
| Diagonala display | 16 inch |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Cache | 30720 KB |
| Frecventa Turbo Boost | 3.7 GHz 5 GHz |
| Numar nuclee | 16 |
| Arhitectura | Raptor Lake |
| Model procesor | 13700HX |
| Tip procesor | i7 |
| Producator procesor | Intel |
| Line-up | Omen |
| Accesorii incluse | Adaptor 230W Headset wireless pentru jocuri HyperX Cloud II Core |
| Brand | HP |
| Recomandare | Laptop Gaming |
Verifică stocul pe eMAG »
