| Specificații | |
| Diametru gaurire in lemn | 25 mm |
| Diametru gaurire in otel | 10 mm |
| Numar acumulatori inclusi | 1 |
| Durata de incarcare | 3 h |
| Capacitate acumulator | 1.5 Ah |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Cuplu maxim | 52 Nm |
| Trepte ajustare cuplu | 24 |
| Viteza maxima (rpm) | 1650 |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Functii | Iluminare LED Maner ergonomic Motor fara perii |
| Continut pachet | 1 x Acumulator 1 x Incarcator 1 x Masina de gaurit si insurubat 1 x Cutie de depozitare |
| Tip mandrina | O singura maneca |
| Dimensiune mandrina | 13 mm |
| Suprafata lucru | Lemn Metal Plastic |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip produs | Masina de gaurit |
| Brand | Black & Decker |
Prețul pe eMAG »
