| Specificații | |
| Durata program ECO | 3.58 h |
| Programe spalare | Prespalare DrumClean Shirts Outdoor/Sports Hygiene + Synthetics StainExpert Downloaded Program Woollens/Hand Wash Eco 40-60 Fast+ Cotton Darkcare/Jeans |
| Numar programe spalare | 15 |
| Tehnologie | Motor ProSmart Inverter Aquawave AquaFusion HomeWhiz SteamCure Recycled Tub |
| Functii de siguranta | Blocare acces copii |
| Functii | Remote Control |
| Culoare | Alb |
| Adancime | 58 cm |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Greutate | 75 Kg |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa A |
| Eficienta energetica centrifugare | Clasa B |
| Consum de energie/100 spalari | 51 kWh |
| Nivel zgomot centrifugare | 75 dB |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Viteza maxima centrifugare | 1400 rpm |
| Capacitate de incarcare | 10 Kg |
| Tip incarcare | Frontala |
| Slim | Nu |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | BEKO |
Prețul pe eMAG »
