Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Rufe BOSCH WGG142Z0BY
Masina de spalat rufe Bosch WGG142Z0BY are o capacitate de 9 kg și viteză de centrifugare de 1200 RPM. Este dotată cu motor EcoSilence Drive și funcția Iron Assist, aparținând clasei energetice A. Cu doar două recenzii, ambele pozitive, utilizatorii apreciază că funcționează impecabil, este extrem de silențioasă și spală foarte bine chiar și pe programul cel mai scurt.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționează impecabil
- Extrem de silențioasă
- Spală foarte bine chiar și pe programul cel mai scurt
- Fiabilitate bună a mărcii Bosch
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Tip incastrare | Standard |
| Durata program ECO | 3 h 48 min |
| Functii de siguranta | Sistem detectare spuma Sistem electronic de control al balansului Protectie anti-inundare Blocare acces copii |
| Tehnologie | Speed Perfect Eco Silence Drive Active Water Plus Iron Assist |
| Programe spalare | Lana Sport Clatire Rapid/Mix Antipete Night Wash Super rapid 30'/15' Delicate / Matase Spalare cu apa rece |
| Durata program rapid | 15 min 30 min |
| Functii | Afisare durata program Anti-pete Functie reincarcare VarioDrum Senzor pentru cantarirea rufelor |
| Consum de energie/100 spalari | 49 kWh |
| Eficienta energetica centrifugare | Clasa B |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa A |
| Greutate | 70.9 Kg |
| Lungime cablu | 160 cm |
| Latime | 59.8 cm |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Adancime | 63.2 cm |
| Nivel zgomot centrifugare | 71 dB |
| Tip panou de comanda | Digital Touch screen |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Culoare | Alb |
| Capacitate de incarcare | 9 Kg |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Viteza maxima centrifugare | 1200 rpm |
| Tip incarcare | Frontala |
| Marime familie | 5 membri |
| Slim | Nu |
| Brand | BOSCH |
Verifică stocul pe eMAG »
