Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Rufe BOSCH WGG24200BY
Mașina de spălat rufe Bosch WGG24200BY are o capacitate de 9 kg și viteză de centrifugare de 1200 RPM, fiind dotată cu motor EcoSilence Drive, tehnologiile SpeedPerfect și VarioDrum. Încadrată în clasa energetică A, această mașină oferă performanță de spălare excelentă cu zgomot redus. Utilizatorii apreciază programele inteligente și silențiozitatea în funcționare. Produsul are un design modern cu finisaj alb.
Utilizatorii au apreciat:
- Foarte silențioasă în funcționare
- Programe inteligente și eficiente
- Motor EcoSilence Drive fiabil
- Capacitate generoasă de 9 kg
- Clasa energetică A
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Durata program rapid | 30 min 15 min |
| Durata program ECO | 3 h 48 min |
| Tehnologie | AntiVibration Design VarioDrum EcoSilence Drive |
| Durata timer | 24 h |
| Programe spalare | Bumbac Sport Delicate Easy Care Clatire Culori inchise Centrifugare/evacuare Antisifonare Sintetice Rapid/Mix Super rapid 30'/15' HygienePlus Lana/Spalare manuala DrumClean cu Reminder Start/Pauza cu functie de reincarcare |
| Functii | Afisare durata program Anti-pete Reload Speed Perfect |
| Functii de siguranta | Sistem detectare spuma Semnalizare finalizare program Sistem electronic de control al balansului Protectie anti-inundare Blocare acces copii |
| Consum de energie/100 spalari | 46 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa A |
| Eficienta energetica centrifugare | Clasa B |
| Diametru hublou | 32 cm |
| Lungime cablu | 1.6 m |
| Greutate | 73.5 Kg |
| Inaltime | 84.8 cm |
| Latime | 59.8 cm |
| Culoare | Alb |
| Nivel zgomot spalare | 51 dB |
| Adancime | 59 cm |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Nivel zgomot centrifugare | 71 dB |
| Viteza maxima centrifugare | 1400 rpm |
| Marime familie | 4 membri 5 membri |
| Capacitate de incarcare | 9 Kg |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Slim | Nu |
| Brand | BOSCH |
| Tip incastrare | Standard |
Prețul pe eMAG »
