Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Rufe Candy HES14104TWM6/1-S
Mașina de spălat rufe Candy HES14104TWM6/1-S este un model cu încărcare frontală, capacitate de 10 kg și clasă energetică A. Este echipată cu motor Inverter și atinge 1400 rotații pe minut. Dispune de funcție Steam (abur) și conectivitate WiFi prin aplicația hOn. Tehnologia Quick & Clean asigură spălări eficiente și rapide. Utilizatorii apreciază raportul calitate-preț și performanțele generale.
Utilizatorii au apreciat:
- Raport calitate-preț foarte bun
- Funcționează conform descrierii
- Capacitate mare de 10 kg
- Conectivitate WiFi prin aplicația hOn
- Clasă energetică A
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Durata program ECO | 3.59 h |
| Durata program rapid | 14 min 30 min 44 min |
| Numar programe spalare | 15 |
| Programe spalare | Lana Bumbac Rapid ECO Clatire Delicat Spin and Drain Smart |
| Tehnologie | Easy Iron Quick & Clean Technology |
| Consum de energie/100 spalari | 46 kWh |
| Functii | Motor Inverter Steam Pornire intarziata WI FI hOn app |
| Eficienta energetica centrifugare | Clasa B |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa A |
| Greutate | 65 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Culoare | Alb |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Adancime | 58 cm |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Marime familie | 4 membri 5 membri |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Nivel zgomot centrifugare | 76 dB |
| Viteza maxima centrifugare | 1400 rpm |
| Capacitate de incarcare | 10 Kg |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip incastrare | Standard |
| Slim | Nu |
| Brand | Candy |
Verifică stocul pe eMAG »
