Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Rufe Fram FWM-V914T2TSD+++
Mașina de spălat rufe Fram FWM-V914T2TD+++ este un model cu capacitate de 9 kg, viteză de centrifugare de 1400 rpm și clasă energetică D. Utilizatorii apreciază capacitatea mare, motorul DC și controlul touch cu display LED. Principalul dezavantaj menționat este consumul ridicat de energie electrică, în special când încălzește apa. Unii utilizatori menționează că este zgomotoasă, dar majoritatea sunt mulțumiți de performanța de spălare și stoarcere.
Utilizatorii au apreciat:
- Capacitate mare de 9 kg
- Motor DC pentru eficiență
- Control touch și display LED ușor de utilizat
- Spală și stoarce bine
- Stabilă în timpul funcționării, nu vibrează
- Funcții precum Allergy Safe și anti-șifonare
- Detectare spumă pentru protecție
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Consum ridicat de energie electrică, în special când încălzește apa
- Unii utilizatori o consideră zgomotoasă
- Programele pot fi lungi
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Durata program rapid | 15 min |
| Durata program ECO | 3 h 48 min |
| Numar programe spalare | 15 |
| Programe spalare | Lana Bumbac Delicate Colorate Clatire Allergy safe Pilote/Cuverturi Rapid 15 min Eco 40-60 Bumbac 20 Rapid 60 min Bumbac prespalare Centrifugare/stoarcere Sintetice/imbracaminte de exterior Denim/Inchise la culoare |
| Consum de energie/100 spalari | 76 kWh |
| Functii | Clatire suplimentara Functie anti-sifonare Functie start intarziat (1-23h) Incarcare la jumatate Selector viteza centrifugare Selector temperatura de spalare Afisare timp ramas si stadiu ciclu de spalare Functia pentru indepartarea spumei |
| Functii de siguranta | Sistem detectare spuma Sistem electronic de control al balansului Blocare acces copii |
| Tehnologie | Sistem Eco Logic Sistem de detectare a incarcarii la jumatate |
| Durata timer | 23 h |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Latime | 59.7 cm |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Greutate | 75 Kg |
| Culoare | Gri |
| Adancime | 58.2 cm |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Tip panou de comanda | Mecanic Touch screen |
| Viteza maxima centrifugare | 1400 rpm |
| Nivel zgomot centrifugare | 78 dB |
| Marime familie | 4 membri 5 membri 6 membri 7 membri |
| Capacitate de incarcare | 9 Kg |
| Tip incarcare | Frontala |
| Slim | Nu |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Brand | Fram |
Verifică stocul pe eMAG »
