Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Rufe Heinner HWM-V6010D++
Mașina de spălat Heinner HWM-V6010D++ are o capacitate de 6 kg și viteză de centrifugare de 1000 RPM. Este un model de bază, cu display LED și dimensiuni standard. Utilizatorii apreciază prețul accesibil și programele rapide, dar menționează probleme legate de stabilitate la centrifugare și zgomot.
Utilizatorii au apreciat:
- Preț foarte accesibil
- Program rapid de 15 minute eficient
- Program de 60 minute pentru spălări obișnuite
- Dimensiuni compacte, potrivite pentru spații mici
- Ușor de utilizat
- Consum redus de energie
- Spală satisfăcător pentru prețul său
- Livrare promptă
- Sistem de antibalansare a rufelor
- Design plăcut
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Zgomotoasă la centrifugare
- Se destabilizează ușor la turații mari
- Display-ul nu afișează temperatura sau timpul rămas
- Capacitate reală de încărcare mai mică decât cea specificată
- Miros de încins în timpul funcționării
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Dispensere | Balsam Detergent |
| Durata program ECO | 3.13 h |
| Durata program rapid | 15 min 60 min |
| Numar programe spalare | 15 |
| Programe spalare | Easy Care Clatire Lana Program rapid 15 min Mix Bumbac 90°C Spalare manuala/Rufe delicate Camasi si bluze |
| Functii de siguranta | Sistem detectare spuma Sistem electronic de control al balansului Blocare acces copii |
| Durata timer | 24 h |
| Functii | Clatire suplimentara Start intarziat ECO Logic Anti-sifonare |
| Consum de energie/100 spalari | 65 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Greutate | 55.6 Kg |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Adancime | 49.7 cm |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Marime familie | 3 membri 2 membri |
| Culoare | Alb |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Nivel zgomot centrifugare | 76 dB |
| Viteza maxima centrifugare | 1000 rpm |
| Capacitate de incarcare | 6 Kg |
| Slim | Nu |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | Heinner |
Mai multe detalii »
Produse similare la preț apropiat
2084 lei
+ 14%
Masina de spalat rufe slim Electrolux EW6SN506W, 6 kg, 1000 rpm, Clasa D, Afisaj LED, Sensicare, Alb
Mai multe detalii »
