Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Rufe LG F4DR510S0W
Mașina de spălat rufe cu uscător LG F4DR510S0M are o capacitate de 10 kg pentru spălare și 6 kg pentru uscare, cu o viteză de centrifugare de 1400 RPM. Este echipată cu motor Direct Drive, TurboWash și este clasificată în clasa energetică B. Are un design frumos și capacitate mare de încărcare. Totuși, utilizatorii raportează probleme cu funcția Child Lock, zgomot la centrifugare și lipsa unor opțiuni importante.
Utilizatorii au apreciat:
- Capacitate mare de încărcare (10 kg spălare, 6 kg uscare)
- Design frumos și modern
- Fabricată în Polonia, nu în China
- Motor Direct Drive
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Child Lock nu blochează butonul on/off
- Zgomotoasă la centrifugare și alimentare cu apă
- Nu are compartiment dedicat pentru detergent lichid
- Nu există opțiune doar centrifugă
- Nu are opțiune de spălat intensiv
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Programe uscare | Uscare Iron Dry Cupboard Dry Temperatura scazuta |
| Durata program rapid | 14 min |
| Capacitate uscator | 6 Kg |
| Numar programe spalare | 12 |
| Tehnologie | Motor AI Direct Driver Inverter |
| Programe spalare | Bumbac Jeans Sport Delicate Clatire si centrifugare Easy Care Duvet Mix Allergy Care Spalare + Uscare Tub Clean Eco 40-60 AI Wash Rapid 14 minute |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa A |
| Eficienta energetica spalare si uscare | Clasa B |
| Functii | Prespalare Smart Diagnosis Auto restart Pornire intarziata 3D Multi Spary (New Turbo Wash) |
| Functii de siguranta | Intrerupere program Semnalizare finalizare program Semnalizare eroare Blocare acces copii |
| Durata timer | 19 h |
| Greutate | 73 Kg |
| Inaltime | 85 cm |
| Latime | 60 cm |
| Culoare | Alb |
| Adancime | 56.5 cm |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Viteza maxima centrifugare | 1400 rpm |
| Capacitate de incarcare | 10 Kg |
| Slim | Nu |
| Tip incarcare | Frontala |
| Marime familie | 4 membri 5 membri |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip masina de spalat | Cu uscator |
| Brand | LG |
Vezi pe eMAG »
