Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Rufe Miele WWV 980 WPS
Mașina de spălat rufe Miele WWV 980 WPS este un produs premium, apreciat pentru calitatea construcției și funcționalitatea avansată. Dispune de tehnologii precum Wifi Conn@ct, Pwash 2.0, TwinDos XL și SteamCare. Utilizatorii apreciază silențiozitatea și eficiența, dar menționează prețul ridicat și costul accesoriilor ca dezavantaje.
Utilizatorii au apreciat:
- Foarte silențioasă chiar și la stoarcere
- Sistem TwinDos pentru dozare automată de detergent
- Programe speciale pentru diverse tipuri de materiale
- Conectivitate WiFi și aplicație mobilă
- Meniu ușor de folosit, disponibil și în limba română
- Alimentare duală cu apă (rece și caldă) pentru economie de energie
- Iluminare interioară pentru vizibilitate bună
- Calitate premium a construcției
- Materiale durabile și asamblare bună
- Garanție extinsă disponibilă
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Preț foarte ridicat față de alte mărci
- Accesorii și consumabile scumpe și greu de găsit
- Greutate mare (aproximativ 100 kg) ce îngreunează mutarea
- Protecția pentru copii nu este completă (poate fi oprită ușor)
- Necesită spațiu considerabil pentru instalare
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Durata program ECO | 3.19 h |
| Durata program rapid | 20 min |
| Numar programe spalare | 26 |
| Programe spalare | Rufe delicate Matase Lana Bumbac Bumbac Eco Perdele QuickPowerWash Express 20 Calcare minima Finalizare cu aburi Automatic + Program sintetice Sport/Fitness Evacuare/Centrifugare Impermeabilizare Aer liber Lenjerie Apretare Denim Textile noi Camasi Rufe din lana Rufe inchisa la culoare Pantofi sport Pilote de puf Bumbac igiena Imporspatare |
| Functii | Tambur cu iluminare interioara LED Interfata optica Autodozare Spalare cu aburi |
| Tehnologie | Motor ProfiEco WiFiConn@ct Miele@home ShopConn@ct Compatibil SmartGrid Debitmetru |
| Functii de siguranta | Blocare acces interfata Waterproof system |
| Eficienta energetica centrifugare | Clasa A |
| Consum de energie/100 spalari | 49 kWh |
| Consum anual energie | 109 kWh |
| Consum mediu anual de apa | 11000 l |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa A |
| Lungime cablu | 2 m |
| Greutate | 98 Kg |
| Inaltime | 85 cm |
| Latime | 59.6 cm |
| Adancime | 64.3 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Tip deschidere hublou | Dreapta |
| Nivel zgomot spalare | 46 dB |
| Nivel zgomot centrifugare | 67 dB |
| Marime familie | 4 membri 5 membri |
| Viteza maxima centrifugare | 1600 rpm |
| Capacitate de incarcare | 9 Kg |
| Slim | Nu |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Tip incastrare | Standard |
| Dispensere | Balsam Detergent |
| Brand | Miele |
Vezi oferta »
