| Specificații | |
| Greutate | 39.5 Kg |
| Adancime | 55 cm |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 81.8 cm |
| Consum de energie/ciclu de spalare | 0.85 kWh |
| Consum de energie/100 spalari | 85 kWh |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 9.9 l |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Nivel zgomot | 45 dB |
| Numar jeturi de apa | 3 |
| Durata program ECO | 4 h |
| Functii | Indicator sare Indicator extra clatire Senzor grad murdarie |
| Material cos | Plastic |
| Tip programe | Delicat Prespalare Economic Intensiv Rapid |
| Trepte temperatura | 5 |
| Tip | Complet incorporabila |
| Stil panou comanda | Integrat |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Culoare | Incorporabil |
| Numar programe | 6 |
| Capacitate incarcare | 16 seturi |
| Slim | Nu |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Brand | BEKO |
Prețul pe eMAG »
