| Specificații | |
| Altele | Intel XMP 2.0 AMD Ryzen Ready |
| Latenta | CL 16 |
| Voltaj (V) | 1.35 V |
| Module | Dual channel |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Capacitate | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Brand | ADATA |
| Radiator | Da |
Prețul pe eMAG »
Produse similare la preț apropiat
1796 lei
+ 284%
Memorie Corsair Vengeance Std PMIC, XMP 3.0 Black Heatspreader, 32GB (2x16GB), DDR5, 6000MT/s, CL 40
Prețul pe eMAG »
