| Specificații | |
| Altele | XMP 3.0 AMD EXPO |
| Radiator | Da |
| Latenta | CL 30 |
| Voltaj (V) | 1.1 V |
| Module | Dual channel |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Brand | ADATA |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate | 32 GB |
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Altele | XMP 3.0 AMD EXPO |
| Radiator | Da |
| Latenta | CL 30 |
| Voltaj (V) | 1.1 V |
| Module | Dual channel |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Brand | ADATA |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate | 32 GB |