| Specificații | |
| Radiator | Da |
| Latenta | CL 40 |
| Voltaj (V) | 1.2 V |
| Module | Dual channel |
| Frecventa | 5600 MHz |
| Capacitate | 32 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Brand | CORSAIR |
Vezi oferta »
Produse similare la preț apropiat
660 lei
+ 10%
Memorie Corsair Vengeance Std PMIC, XMP 3.0 White Heatspreader, 32GB (2x16GB), DDR5, 6000MT/s, CL 36
Vezi oferta »
