| Specificații | |
| Radiator | Da |
| Latenta | CL 36 |
| Voltaj (V) | 1.35 V |
| Brand | CORSAIR |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate | 64 GB |
| Module | Dual channel |
| Altele | Iluminare RGB XMP 3.0 |
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Radiator | Da |
| Latenta | CL 36 |
| Voltaj (V) | 1.35 V |
| Brand | CORSAIR |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate | 64 GB |
| Module | Dual channel |
| Altele | Iluminare RGB XMP 3.0 |