| Specificații | |
| Altele | Iluminare RGB AMD EXPO |
| Radiator | Da |
| Latenta | CL 36 |
| Voltaj (V) | 1.1 V |
| Module | Dual channel |
| Capacitate | 32 GB |
| Brand | Kingston |
| Tip memorie | DDR5 |
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Altele | Iluminare RGB AMD EXPO |
| Radiator | Da |
| Latenta | CL 36 |
| Voltaj (V) | 1.1 V |
| Module | Dual channel |
| Capacitate | 32 GB |
| Brand | Kingston |
| Tip memorie | DDR5 |