Părerile cumpărătorilor despre Mixer de bucătărie BOSCH MSM4B621
Mixerul vertical Bosch ErgoMaster MSM4B621 este ușor și puternic, apreciat pentru versatilitate și accesorii utile. Utilizatorii laudă performanța la pasat legume și bătut ouă, fiind un ajutor esențial în bucătărie. Aparatul ocupă puțin spațiu și este ergonomic. Este recomandat pentru diversificare bebeluși și preparate zilnice. Calitatea materialelor este superioară. Per total, satisface nevoile casnice cu rezultate bune.
Utilizatorii au apreciat:
- Ușor și puternic.
- Ocupă puțin spațiu.
- Versatil cu accesorii utile.
- Bun pentru supe creme și piureuri.
- Ergonomic și ușor de folosit.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Dezamăgitor în unele aspecte.
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Trepte de viteza | 3 |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Lungime | 78 mm |
| Latime | 57 mm |
| Inaltime | 385 mm |
| Material bol | Plastic |
| Putere | 1000 W |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Continut pachet | 1 x Tel 1 x Blender 1 x picior mixare 1 x pahar pasare |
| Brand | BOSCH |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Mixer de mana |
| Capacitate bol | 500 ml |
| Caracteristici cheie | Lavabil in masina de spalat vase |
| Lungime cablu | 140 cm |
| Greutate | 1.3 Kg |
Mai multe detalii »
