| Specificații | |
| Lungime | 79 mm |
| Greutate | 1.63 Kg |
| Inaltime | 410 mm |
| Trepte de viteza | 1 |
| Culoare | Negru |
| Putere | 0 W |
| Functii | Amestecare |
| Material bol | Plastic |
| Brand | KitchenAid |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Mixer vertical |
| Lungime cablu | 91.44 cm |
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Lungime | 79 mm |
| Greutate | 1.63 Kg |
| Inaltime | 410 mm |
| Trepte de viteza | 1 |
| Culoare | Negru |
| Putere | 0 W |
| Functii | Amestecare |
| Material bol | Plastic |
| Brand | KitchenAid |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Mixer vertical |
| Lungime cablu | 91.44 cm |