Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED AOC U28P2A
Monitorul LED IPS AOC de 28 inch oferă rezoluție 4K UHD, conectivitate DisplayPort și suport VESA. Utilizatorii îl consideră perfect în categoria sa, însă există puține recenzii disponibile pentru a oferi o caracterizare detaliată.
Utilizatorii au apreciat:
- Rezoluție 4K UHD
- Conectivitate DisplayPort
- Suport VESA
- Considerat perfect în categoria sa
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Pivotare | 175° - 175° |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
| Rotire | Da |
| Inclinare | -3.5° +33° |
| Montare pe perete | VESA 100 x 100 mm |
| Continut pachet | 1 x cablu DisplayPort 1 x Cablu HDMI 1 x Cablu alimentare 1 x Monitor |
| Functii speciale | Ergonomie Kensington Lock Boxe 2 x 3W |
| Porturi audio | 1 x Audio out |
| Data ports | 4 x USB |
| Porturi video | 2 x HDMI 1 x DispalyPort |
| Contrast dinamic | 50000000:1 |
| Numar culori | 1.07 miliarde |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178°/178° |
| Contrast tipic | 1000:1 |
| Rata de refresh (maximala) | 60 Hz |
| Tip suprafata display | Anti glare |
| Luminozitate | 300 cd/m² |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Format ecran | Wide |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Tip iluminare fundal | W-LED |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tip rezolutie | 4K |
| Diagonala | 28 inch |
| Tehnologie display | LED IPS |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 30 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 638.5 mm |
| Latime | 49.3 mm |
| Lungime | 636.4 mm |
| Greutate | 7.16 Kg |
| Tehnologie | Flicker Free Low Blue Light |
| Brand | AOC |
| Gama | Home & Office |
Prețul pe eMAG »
