| Specificații | |
| Inclinare | +5° ~ -5° |
| Data ports | 4 x USB 3.2 Gen 1 |
| Functii speciale | Flicker-free Technology Low Blue Light GameVisual GamePlus ASUS DYNAMIC SHADOW BOOST EXTREME LOW MOTION BLUR (ELMB) SYNC |
| Continut pachet | Cablu alimentare 1 x Monitor |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm |
| Dimensiune punct | 0.219 mm |
| Porturi video | 2 x HDMI 2.1 1 x Display Port 1.4 |
| Numar culori | 16.7 M |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Tip suprafata display | Non Glare |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 grade |
| Rata de refresh (maximala) | 144 Hz |
| Contrast tipic | 1000:1 |
| Luminozitate | 350 nt 600 nt |
| Format ecran | Wide |
| Aspect imagine | 16 : 9 |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tip rezolutie | 4K |
| Tehnologie display | IPS |
| Diagonala | 38 inch |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 583.9 mm |
| Latime | 255.4 mm |
| Lungime | 861 mm |
| Greutate | 10.23 Kg |
| Putere consumata | 50 W |
| Tehnologie | Adaptive Sync VESA DisplayHDR 600 |
| Gama | Gaming |
| Brand | ASUS |
Mai multe detalii »
