| Specificații | |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm VESA |
| Inclinare | -5°~+20° |
| Inaltime ajustabila | 100 mm |
| Continut pachet | 1 x cablu DisplayPort 1 x Cablu HDMI 1 x Cablu alimentare 1 x Monitor 1 x Cablu USB |
| Functii speciale | Ecran curbat Flicker Free Boxe incorporate Low Blue Light OSD Sidekick Smart OD DCI-P3 93% sRGB 123% |
| Porturi video | 1 x DisplayPort 1.4 2 x HDMI 2.1 |
| Porturi audio | 1 x Jack 3.5 mm |
| Data ports | 1 x USB-C 3 x USB 3.2 Gen 1 Tip-A (Downstream) 1 x USB 3.2 Gen 1 Upstream |
| Tip suprafata display | Non-Glare |
| Rata de refresh (maximala) | 160 Hz |
| Contrast tipic | 3000 :1 |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 grade |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Format ecran | Wide |
| Luminozitate | 350 cd/m² |
| Aspect imagine | 16 : 9 |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tip iluminare fundal | Edge LED |
| Tip rezolutie | UHD |
| Tehnologie display | VA |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Tehnologie | Black Equalizer KVM Switch Aim Stabilizer Sync 6 axis Color Control |
| Greutate | 7.8 Kg |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 423.3 mm 555 mm |
| Latime | 710.5 mm |
| Lungime | 100.5 mm 183.9 mm |
| Putere consumata | 47 W |
| Gama | Gaming |
| Brand | Gigabyte |
Vezi pe eMAG »
