| Specificații | |
| Continut pachet | Cablu HDMI Cablu alimentare Cablu USB Ghid de utilizare rapida |
| Montare pe perete | 200 x 100mm 400 x 200 mm |
| Data ports | 1 x USB 2.0 Type B |
| Porturi audio | 1 x 3.5 mm Jack |
| Porturi video | 1 x HDMI 1.4 1 x DispalyPort 1 x RS232 |
| Rata de refresh (maximala) | 75 Hz |
| Numar culori | 16.7 M |
| Contrast tipic | 3,000:1 |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 grade |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 450 cd/m² |
| Format ecran | Wide |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Tehnologie display | VA |
| Diagonala | 32 inch |
| Gama | Home & Office Profesional |
| Putere consumata | 45.5 W |
| Greutate | 12.8 Kg |
| Lungime | 747 mm |
| Inaltime | 451 mm |
| Culoare | Negru |
| Brand | Viewsonic |
| Functii speciale | Touchscreen 2 x 2W Difuzoare |
Vezi oferta »
