| Specificații | |
| Continut pachet | 1 x Mouse |
| Greutate | 116 g |
| Dimensiune (mm) | 141 x 86 x 43 mm |
| Culoare | Negru |
| Tehnologie | Cu fir Optic |
| Interfata mouse | USB |
| Butoane/rotite | 4 |
| Rezolutie (dpi) | 2400 dpi |
| Brand | Lenovo |
| Tip | Standard |
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Continut pachet | 1 x Mouse |
| Greutate | 116 g |
| Dimensiune (mm) | 141 x 86 x 43 mm |
| Culoare | Negru |
| Tehnologie | Cu fir Optic |
| Interfata mouse | USB |
| Butoane/rotite | 4 |
| Rezolutie (dpi) | 2400 dpi |
| Brand | Lenovo |
| Tip | Standard |