| Specificații | |
| Inaltime | 12.5 cm |
| Lungime | 34.5 cm |
| Diametru | 23.5 cm |
| Capacitate | 6 l |
| Material maner | Fonta |
| Material capac | Fonta |
| Material interior | Fonta |
| Material | Fonta |
| Temperatura maxima rezistenta | 270 C |
| Continut pachet | 1 x Capac 1 x Cratita |
| Culoare | Negru |
| Numar bucati/set | 2 |
| Instructiuni utilizare | Compatibil cuptor Spalare manuala |
| Sursa de caldura | Gaz Electric Inductie Vitroceramic |
| Brand | Fiskars |
| Tip produs | Cratita |
| Tip | Cu capac |
Prețul pe eMAG »
