| Specificații | |
| Lungime | 38.4 cm |
| Inaltime | 11.5 cm 7.6 cm |
| Diametru | 16 cm 14.1 cm |
| Capacitate | 5 l |
| Material maner | Otel |
| Continut pachet | 1 x Capac 1 x Cratita |
| Material | Otel |
| Numar bucati/set | 2 |
| Tip | Cu capac |
| Sursa de caldura | Toate |
| Numar straturi baza | 3 |
| Instructiuni utilizare | Compatibil masina de spalat vase Compatibil cuptor |
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Cratita |
| Brand | Fiskars |
Vezi pe eMAG »
