| Specificații | |
| Suport OpenGL (versiune) | 4.6 |
| Accesorii incluse | Anti-sag bracket Adaptor 16-pin la 2x8-pin |
| Altele | Sursa recomandata - 750 W Dimensiuni: 300 x 130 x 57.6 mm |
| Suport DirectX (versiune) | 12 Ultimate |
| Radiator | Da |
| Cooler | Da |
| Tip racire (activa/pasiva) | Activa |
| Conector Alimentare | 1 x 16 pin |
| Conectivitate | 3 x DisplayPort, 1 x HDMI |
| Conector HDMI | 1 x HDMI 2.1 |
| Conector DisplayPort | 3 x DisplayPort 1.4a |
| BUS memorie | 192 b |
| Capacitate | 12 GB |
| Frecventa procesor (MHz) | 2640 MHz |
| Chipset | nVIDIA |
| Serie | GeForce RTX 4000 |
| Tip placa | Gaming |
| Tehnologie | nVidia G-Sync GeForce ShadowPlay GeForce Experience NVIDIA DLSS 3 |
| Procesor Video | nVidia GeForce RTX 4070 Ti |
| Rezolutie maxima | 7680 x 4320 |
| Tip memorie | GDDR6X |
| Slot | PCI Express 4.0 |
| Brand | Gigabyte |
Vezi pe eMAG »
